Budownictwo

Do każdej budowy podchodzimy z pasją

Co nas wyróżnia?


Od pojedynczych zleceń do kompleksowego wykonania.

Możecie Państwo zlecić K&K HydroBud Sp. z o.o. wykonanie jednego z rodzajów robót np.: rozbiórkę, palowanie czy wybudowanie budynku w stanie surowym, jednak klienci życzą sobie czegoś więcej – kombinacji pojedynczych prac, zlecanych jednemu wykonawcy.

Szybkie wybudowanie budynku i jego długie eksploatowanie można osiągnąć tylko poprzez perfekcyjną współpracę-ręka w rękę wszystkich ekip wykonujących poszczególne rodzaje robót przewidzianych w projekcie. Ta dobrze skoordynowana współpraca jest tym pewniejsza, im więcej prac zostaje zleconych jednemu wykonawcy. Dlatego K&K HydroBud Sp. z o.o. dysponuje fachowcami w różnych dziedzinach i nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu może oferować szeroki wachlarz usług: od A jak adaptacja do Z jak zagospodarowanie oraz:

  • Od budownictwa inżynieryjnego do wielokondygnacyjnego,
  • Od kanalizacji do budowli wodnych,
  • Od prac z betonem wylewanym na miejscu do prefabrykatów żelbetowych,
  • Od tradycyjnych do nowoczesnych technik murarskich,
  • Od powierzchni asfaltowych do kamiennej kostki brukowej.

Wybierając z propozycji K&K HydroBud Sp. z o.o. najbardziej odpowiednią ofertę dopasowaną do projektu, nie podejmujecie Państwo żadnego ryzyka. K&K HydroBud Sp. z o.o. ma sztab świetnie wyszkolonych i zmotywowanych pracowników, na których etyce zawodowej, rzetelności i zdyscyplinowaniu możecie Państwo polegać.