• slide-main-1
  K&K Hydrobud - Serdecznie Zapraszamy!
  Budujemy z pasją dla Ciebie!
 • slide-main-2
  Doświadczenie naszą siłą!
  Wiele budów zrealizowanych w Polsce i nie tylko!
 • slide-main-3
  Terminowe wykonanie to podstawa!
  Liczne referencje potwierdzają terminowe wykonanie projektów!
 • slide-main-3
  Jakość to nasz cel!
  Nasz cel to zapewnienie kompleksowej i fachowej obsługi!
 • slide-main-3
  Budujemy "pod klucz"!
  Z K&K Hydrobud – od projektu po kompleksowe wykonanie obiektu!

Oferta

construction-icon

Projektowanie

Wysoko wykwalifikowane i dobrze zorganizowane zespoły projektowe współpracują ze sobą najkrótszymi drogami komunikacji, aby umożliwić jak najszybsze zrealizowanie Państwa życzeń. Zapraszamy do współpracy!

roofing-icon

Kompleksowa realizacja

Co oznacza wykończenie pod klucz? Przekręcamy klucz w zamku i od razu użytkujemy. Jako solidne przedsiębiorstwo, nasz kompletny serwis umożliwia rzetelne i ekonomiczne wykonanie wszystkich prac budowlanych, zarówno przed, jak i po zakończeniu usługi.

remodeling-icon

Wsparcie i doradztwo w planowaniu inwestycji

Kosztorysy ofertowe, dobór materiałów, stylistyka, wykończenie wnętrz.

Kim jesteśmy?

Kilka słów o nas
sample-testimonial

O nas

Serdecznie witamy w firmie K&K HYDROBUD - Nowoczesnym przedsiębiorstwie budowlanym o szerokim zakresie działania. Jesteśmy ściśle powiązani z grupą OTTO QUAST, która niezależnie od wahań koniunktury odnotowuje swój systematyczny rozwój. Jest to efekt polityki firmy ukierunkowanej na satysfakcję klienta. Dopasowanie się do potrzeb klienta nie jest dla nas sloganem reklamowym, lecz wewnętrzną potrzebą od początku istnienia, fundamentem i tradycją przedsiębiorstwa. W firmie K&K Hydrobud pracują wyspecjalizowane ekipy oferujące wysoki wachlarz usług: od doradztwa poprzez planowanie, aż po Generalne Wykonawstwo.

sample-testimonial2

Lokalizacja

Siedziba naszej firmy znajduje się w Pokrzywnicy, w samym sercu śląskiego makroregionu. W odległości 100 km znajdują się takie aglomeracje miejskie jak Wrocław, gdzie odbywały się rozgrywki piłki nożnej w czasie Mistrzostw Europy 2012 (miasto to znalazło się również na liście kandydatów do organizacji EXPO 2008), Katowice, centrum przemysłu ciężkiego czy Opole, miasto wojewódzkie.